ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy borykają się z dolegliwościami bólu pleców oraz osoby, które takiego bólu doświadczyć nie chcą nigdy. Osoby już trenujące, które chcą zyskać większą świadomość własnego ciała i zapobiegać przyszłym kontuzjom oraz początkujących, którzy zechcą zerwać z siedzącym trybem życia.

Na zajęciach skupiamy się na:

  • wzmocnieniu mięśni, w szczególności mięśni: pośladkowych, mięśni brzucha oraz mięśni pleców.

  • poprawie stabilizacji tułowia

  • automasaż powięzi z pomocą specjalnych wałków i piłek (metoda Self Myofacial Release) oraz streching.

 

Ćwiczenia prowadzone są dokładnie, bez pośpiechu, dbając o prawidłową technikę. Poziom trudności jest stopniowany. Zajęcia prowadzone są w mniejszej grupie,co umożliwia trenerowi indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

Na zajęciach wykorzystywane są elementy z jogi, pilatesu oraz SMR (Self Myofacial Realese czyli automasażu powięzi z pomocą piankowych wałków).

Co zyskasz?

  • Wzmocnisz mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała i zdrowia Twojego kręgosłupa.

  • Zapomnisz co to ból pleców

  • Poprawisz koordynację ruchową.

  • Poprawisz sylwetkę.

  • Nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych, dzięki czemu na co dzień będziesz poruszać się w sposób świadomy, bezpieczny dla naszego kręgosłupa wykorzystując najbardziej efektywnie fantastyczny mechanizm jakim jest Twoje ciało.

JOGA IYENGARA

Joga Iyengara, to wysoka precyzyjność i metodyczność, dająca terapeutyczne efekty. Praktykowanie jogi tą metodą nie tylko poprawia ogólną kondycję fizyczną i psychiczną, ale również leczy. W nauczaniu wykorzystywane są różne przyrządy typu: cegiełki, wałki, paski, krzesła, drabinki itp., dlatego metoda ta jest dostępna dla każdego, bez względu na fizyczne możliwości i stopień zaawansowania. Tu liczy się droga, którą przebywamy ćwicząc i świadoma praca wykonywana ze swoim ciałem.

JOGA Z WYZWANIEM

JOGA Z WYZWANIEM to zajęcia nastawione na progres, na których będziesz doskonalić podstawowe asany. W miarę osiąganych postępów w kształtowaniu siły, gibkości, równowagi i koordynacji ruchowej będziesz uczyć się bardziej wymagających modyfikacji asan. Ostatnie 10 minut intensywnych ćwiczeń poświecimy na stanie na głowie, stanie na ramionach i przedramionach. Każde zajęcia zakończone są 12 minutowym relaksem.

ZAJĘCIA AKTYWNI SENIORZY 60+

Gimnastyka dla seniorów są to łagodne zajęcia usprawniające i wzmacniające układ krążenia, poprawiają wydolność oddechową, wzmacniają mięśnie, dbają o zdrowy kręgosłup, poprawiają postawę, zwiększają koordynację ruchową i ruchomość w stawach. Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów.

© 2023 by REMI FILMS. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now